Mascus on Sinu rasketehnika müügikeskkond

Leia vaevata kasutatud masinad


Kas poleks tore, kui oleks võimalik imelihtsalt leida ülevaatlik nimekiri müügilolevast kasutatud ehitus-, põllumajandus-, materjalikäitlustehnikast, metsandus- ja kommunaalhooldusmasinatest või transpordivahenditest? Ja kuidas oleks informatsiooni leidmisega müüjate ja teenusepakkujate kohta, kes tegutsevad rasketehnika ja veokite valdkonnas?

Mascus on selleks just õige koht

Mascus on sõltumatu elektrooniline müügikeskkond, kus võid leida tuhandeid kasutatud seadmeid ja masinad, mis on müügil üle Eesti ja välismaal üle kogu maailma. Meie valdkonnad on

Tasuta otsing – ja Sinu emakeeles


Mascuse eesmärk on teha otsimine võimalikult lihtsaks, seepärast on meie keskkonnas kasutatud rasketehnika otsing tasuta. Saad leida tuntumate brändide ja mudelite pakkumisi diileritelt üle kogu Euroopa ja mujalt maailmast. Kõige parem on veel see, et pakume seda kõike Sinu emakeeles.

Otsi ja Võrdle tööriist


Oleme loonud lihtsalt kasutatava otsingumootori, mis lubab Sul lihtsustada või täiendada oma otsingut vastavalt vajadusele, näiteks masina tüübi, margi, asukoha, hinna või tootmisaasta järgi. Võrdluse tööriist aitab kiirelt ja vaevata erinevaid kuulutusi omavahel võrrelda.

Võta müüjaga otse ühendust


Mascus ise masinaid ei vahenda ega osale ostu-müügitehingutes. Kui oled leidnud Mascusest vajaliku masina, võta ühendust otse müüjaga kasutades kontaktivormi, mille leiad kuulutuselt müüja kontaktide alt. Kui suhtled müüjaga telefoni teel, maini kindlasti, et leidsid tema andmed Mascusest.

Küsi ka transpordi- ja liisingupakkumisi


Leidsid vajaliku masina, aga kui palju maksab selle transport Sinuni? Mascuse kaudu saad küsida pakkumisi ka transpordi- ja finantseerimisteenuste kohta. Kliki lihtsalt kuulutusel olevat transpordi- või finantsteenuse linki, sisesta oma andmed ja transpordifirma või finantsasutus võtab Sinuga ühendust.

Registreeru juba täna tasuta ja alusta otsinguid vajaliku kasutatud rasketehnika leidmiseks.

Mascus numbrites

Mascus numbrites

Viited