Otsingutulemused

Allpool leiate kasutatud puulõikurid ja halumasinad põllumajandusseadmete kuulutused Mascuses. Klõpsake kõikide kasutatud puulõikurid ja halumasinad brändidel, kui te soovite kontrollida kasutatud puulõikurid ja halumasinad masinate saadavust brändide järgi või t

Kuvatakse: 1 - 20 / 462
kuulutust/lehel
Leiti 462 vastet tekstile "Puulõikurid ja halumasinad"

Puiduhakkurid

Mascuse kaudu müüakse mitut erinevat tüüpi kasutatud puiduhakkureid ja halumasinaid nii koduseks kui professionaalseks kasutuseks. Seadmeid on saadaval erinevates suurustes ning mitmete funktsioonidega alates küttepuude lõhkumisest kuni postide koorimise ja teritamiseni ning kaubandusliku puidu saagimiseni. Meie veebileht pakub ammendava valiku kasutatud puiduhakkureid ja muid masinaid. Lihtsa otsingu abil leiate kasutatud puiduhakkuri, mida olete otsinud. Meilt leiate kõik populaarsed puiduhakkurite brändid nagu Japa, Palax, Piko ja BGU.

Kasutatud puiduhakkurite valik

Mascus on väidetavalt suurim internetipõhine müügikeskkond, kus müüakse ja ostetakse kasutatud puiduhakkureid. Sellelt veebilehelt leiate kõik tuntumad puiduhakkurite ja halumasinate tüübid, sealhulgas Laimet, Heizo, Hack, Pilkemaster, Superpilke, ALS, Vedmastin ja Pezzolato. Me avaldame ka puiduhakkuritega seotud masinate kuulutusi, nagu näiteks puidukraanad ja -haagised, tulehakatise, küttepuude ja pakkemasinad, järellaasijad ja teritajad ning saekaatrid. Lihtsalt sisestage oma nõudmised otsinguvormi ja laske Mascusel leida teile sobiv puiduhakkur.

Teised kasutatud puiduhakkurid ja palgilõikurid

Olgu selleks koduseks kasutuseks mõeldud puiduhakkurid või kaubandusliku puidu lõikamiseks mõeldud ketassaepingid ja palgilõikurid - Mascus suudab rahuldada iga vajaduse, mis puudutab puidu töötlemist. Lisaks suurele valikule kasutatud puiduhakkurite kuulutustele leiate meilt ka hulgaliselt seonduvaid masinaid, mis teevad teie järgmise töö lihtsamaks. Suurimate brändide nagu CEA, Metalplasma ja Rosselli masinate kuulutused Mascuses peaksid tegema sellest portaalist esimese koha, kust otsida ja soetada kasutatud puiduhakkureid ja nendega seonduvaid masinaid.

Teised puiduhakkurite brändid

Mascuse veebilehel on esindatud kõigi suurimate brändide kasutatud puiduhakkurid, sealhulgas BGU, Japa, Palax, Piko, CEA, Powertek ja Unimog. Palun kasutage kasutatud puiduhakkurite täieliku nimekirja leidmiseks otsingumootorit. Te saate otsida masinaid asukoha, tüübi ja hinna järgi.

Puiduhakkurite ostmine ja müümine on Mascuses väga lihtne. Te teete tehingu otse müüjaga ja mingit komisjonitasu ei ole vaja maksta. Sellel veebilehel on käesolevaga müügis 1000 kasutatud erinevas seisukorras puiduhakkurit.

Kuidas ma saan oma puiduhakkurit müüa?

Kasutatud piduhakkuri müümiseks registreeruge palun lõppkasutajana. Registreerumine võtab vaid minuti ja sellega saate tasuta salasõna, mille abil pääsete ligi teistele Mascuse teenustele. Kui te ostate või müüte regulaarselt puiduhakkureid või teil on suuremas koguses kasutatud puiduhakkureid müügiks, siis palun registreeruge müüjana.

Teie registreerumine kinnitatakse 24 tunni jooksul. Seejärel võite alustada oma kasutatud puiduhakkurite kuulutuste avaldamist Mascuse veebilehel. Kuulutuste eest saab maksta krediitkaardiga, müüjatel on võimalik maksta arve alusel kvartali kaupa.

Kui teil on lisaküsimusi kasutatud puiduhakkurite või muude seadmete müümise kohta, siis palun võtke meiega ühendust.

Kuidas ma saan osta puiduhakkurit?

Iga kasutatud puiduhakkuri kuulutus sisaldab ka müüja kontaktandmeid, sealhulgas nime, ettevõtte aadressi, telefoninumbrit ja e-posti aadressi. Palun võtke müüjaga otse ühendust ja küsige infot puiduhakkuri kohta, mis teid huvitab. Pidage meeles, ostmisega ei kaasne mingeid teenustasusid!